Hakkımızda

Leto City Hotel, Eskişehir’de şehrin en merkezi bölgelerinden bir tanesinde ama gürültüden uzakta, sakin, huzur veren bir konakalma deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir şehir otelidir.

 

Yüksek Hızlı Tren Garı’na 3 km, Şehirlerarası Otobüs Terminaline 6 km, Hasan Polatkan Havalimanına ise 9 km uzaklıkta olan Leto City Hotel, şehir içi otobüs, tramvay, dolmuş gibi toplu taşıma ağlarının hepsine yürüme mesafesindedir.

 

Konforlu bir konaklama deneyimi yaşamanız için oteldeki tüm detaylar özenle seçilmiştir. Tamamı ergonomik yataklar, modern mimariye uygun dizayn edilmiş odalar ve şefler tarafından özenle hazırlanan menülerimiz ile Eskişehir’deki eviniz Leto City Hotel olacak.

 

Gar, havalimanı gibi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Eskişehir’de gezilecek yerler listenize alabileceğiniz hemen her nokta da otelimize çok yakın mesafelerdedir. Bu sayede kendi aracınızla da herhangi bir toplu taşıma aracı ile de gelseniz otelimize kolayca ulaşmanız mümkündür.

 

Eski Odunpazarı Evleri, Eti Arkeoloji Müzesi, Balmumu Heykelleri Müzesi’ne yürüme mesafesinde olan otelimiz, özellikle çocuklu ailelerin görmeden dönmediği Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’na araç ile beş dakika uzaklıktadır. Kanlı Kavak Parkı, Uğur Mumcu Parkı gibi kentin güzel parklarına ve daha birçok müzeye otelimizden çok kısa sürede kolayca ulaşmak mümkündür.

 

Eskişehir otelleri aramanızda sizin de tercihiniz keyifli bir mekanda, konforlu bir konaklama ise Leto City Hotel Vişnelik'te sizleri bekliyor. Standart odalardan lüks bir konaklamaya kadar herkese hitap eden konaklama seçenekleri, deneyimli ve güleryüzlü personeli ile Leto City Hotel daima hizmetinizdedir.