Yorumlar

Nurdan Aykın

Nurdan Aykın 5 yıl önce

Tebrikler Leto City Hotel'de 5 yıldızlı bir hizmet aldık. Ailemizle Eskişehir gezimiz boyuca burada konakladık ve gerçekten çok keyifli vakit geçirdik. Otoparkları olması büyük avantajdı ve restoranları gayet başarılı işler çıkarıyor. Bir sonraki seyahatimizde de mutlaka burayı tercih edeceğiz. Herkesin emeğine sağlık.
Emre Yeten

Emre Yeten 5 yıl önce

Memnuniyet Odalar temiz ve banyoda sıcak suyu hiç problemsiz kullanabiliyorsunuz. Yatakları gayet konforlu ve aileleriyle gelenler için çok uygun. Sabahları da bol çeşitli bir kahvaltı ile sizi uyandırıyorlar. Mutlaka bu tecrübeyi yaşamalısınız.
Gülay Caner

Gülay Caner 5 yıl önce

Çok Teşekkürler Çok temiz, çok sakin ve tam bir dinlenme oteli. Bir gün kalmamıza rağmen keşke daha uzun bir program yapsaydık diye pişman olduk. Otoparkları gayet yeterli, şehrin her yerine kolayca ulaşılıyor. Kahvaltıları şahane. Tüm arkadaşlara alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.
İsmail Saygın

İsmail Saygın 5 yıl önce

Teşekkürler Birkaç yıldır iş seyahatlerinden dolayı sık sık Eskişehir’i ziyaret ediyorum. Her ziyaretimde Leto City Otel’de konaklıyorum. Otel şehir merkezine çok yakında sessiz, sakin bir noktada olduğu için güzelce dinlenebiliyorum. Personelleri her konuda alakadar oluyorlar, hiçbir sorunun çözülmediğini görmedim. Özellikle Evrim Bey’e ve otel sahiplerine çok çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla burada konaklayabilirsiniz.

Toplam 1 sayfa içerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap

E-Mail Adresiniz Paylaşılmayacaktır.

Güvenlik Kodu